cleanit.cz » O značce CLEAN IT

O značce CLEAN IT

  • Jsme výrobce čisticích prostředků pro elektroniku a domácnost.
  • Pravidelné používání produktů CLEAN IT zajistí vaší elektronice stálý perfektní stav a funkčnost.
  • CLEAN IT Household udrží dlouhodobě čistotu ve vaší domácnosti.

Milujeme čistotu! A uvědomujeme si, jak důležitá je při používání elektroniky. Denně používáme mobilní telefony, fotoaparáty, klávesnice nebo myši, kterým musíme věnovat péči, aby se udržely v perfektním stavu a funkčnosti jako v době zakoupení.

S CLEAN IT se specializujeme na produkty, které čistí optiky, displeje, plastové povrchy výpočetní i audio-video techniky a obecně jakékoliv elektroniky. V nabídce najdete například stlačený vzduch na vyfoukávání prachu. Odstraníte s ním nečistoty z těžko dostupných míst, větráků nebo klávesnic. Vyrábíme čistící pěny a roztoky ve spreji, navlhčené papírové ubrousky a utěrky z mikrovlákna pro rychlou očistu. Zakoupit můžeme i komplexní sady, kde naleznete vše, co budete potřebovat k vyčištění vašeho zařízení.

Nyní se CLEAN IT na žádost mnoha zákazníků specializuje i na čistící produkty do každé domácnosti, které naleznete pod značkou Household. Až dosud chyběly na trhu kvalitní výrobky, které by se zaměřovaly na čištění grilů, sporáků, troub, nerezových a keramických povrchů, mikrovlnek a myček. Každý z těchto produktů vyžaduje speciální pozornost, proto vám chceme usnadnit jejich čištění, které je důležitou součástí péče o domácnost. Snadno a rychle dosáhnete čistoty i tam, kde to dosud bylo náročné na čas i vynaložené úsilí.

Značka CLEAN IT vznikla v květnu roku 2011 a od té doby je oblíbenou volbou všech uživatelů, kteří si váží své elektroniky, domácích spotřebičů a svého zdraví. Veškeré výrobky splňují bezpečnostní normy a jsou maximálně šetrné k životnímu prostředí. Už máte doma CLEAN IT?